Кожна особа яка проходить практику повинна в кінці її проходження складати щоденник її проходження і в ньому повинні зазначатися наступні речі...

 Витяг із протоколу - це документ який фіксує результат обговорення і прийняття рішень в якій-небудь установі. Протокол веде секретар, конспектуючи хід обговорення.

 Якщо говорити про загальні правила, так сказати однотипне заповнення, то оформляється вона так:


Трудова книжка - це офіційний персональний документщо містить записи про трудову діяльність особи. Оформляється трудова книжка при першому оформленні на роботу..

 Табель обліку робочого часу - це документ, на підставі якого відбувається розрахунок заробітної плати працівників.

Строковим трудовим договором називається трудовий договір, який оформляється на певний термін.

 Наказ про звільнення директора повинен містити шапкумісценомер та дату формування даного документа. Потім в заголовку має бути вказано зміст наказу в короткій формі.

 Напевно, кожному хоч раз у житті доводилося писати оголошення, чи то оголошення в газеті, оголошення в інтернеті або навіть оголошення у себе в під'їзді ( мешканцям багатоквартирного будинку).

 Складається службова записка з метою висвітлення будь-яких ділових питань, що стосуються роботи відділу або конкретного працівника, вирішення яких залежить від іншого структурного підрозділу організації або співробітника.

 Якщо ви проходите справу в суді і вас не задовольняє рішення місцевого суду, оскільки ви вважаєте рішення суду несправедливим, або ви вважаєте, що суд неправильно встановив факти, чи був порушений процесуальний закон, ви маєте право оскаржити рішення суд.

 © 2013-2016 dasn.com.ua

** **