Наказ про звільнення директора

  Наказ про звільнення директора повинен містити шапку, місце, номер та дату формування даного документа. Потім в заголовку має бути вказано зміст наказу в короткій формі. У тексті документа потрібно вказати причину звільнення даної посадової особи та посилання на документ, який послужив підставою для створення даного наказу. Після звільнення директора в його трудову вписуються дані згідно з загальними правилами нормативного акту, а також правилами ведення і зберігання даного документа. Після цього звільнений генеральний директор сам розписується в документі і завіряє його печаткою, або ж це зробити може працівник кадрів, якщо такий є на підприємстві.

Підставою для складання наказу про звільнення генерального директора може послужити:

  1. Банкрутство підприємства.
  2. Закінчення строку трудового договору генерального директора.
  3. Звільнення генерального директора з його ініціативи. У цьому випадки наказ про звільнення директора буде складений на основі протоколу зборів засновників поза чергою.
  4. Інші причини, зазначені в трудовому договорі  

Зразок заяви

Товариство з обмеженою відповідальністю «ХХХ»


Наказ № 1089-K


31 січня 2012 року м. ______ 

 

 У зв'язку із закінченням строку трудового договору (протокол загальних зборів учасників ТОВ «ХХХ» № 682 від 25.09.2013 р.) складаю з себе повноваження директора Товариства з 26.09.2012 р.

 

Директор  І. ПетровХристина Веремчук

Добрий день.
Прочитала багато постів з приводу звільнення директора і все ж залишилися питання:
чи правильно я розумію, що необхідно зробити два окремих наказу:
1. наказ на складення повноважень. це буде наказ по підприємству?

2. наказ на звільнення директора. кадровий наказ і форма цього наказу виходить буде як для звільнення звичайного працівника, але в підставі вказувати заяву і рішення загалних зборів. Підписує наказ і видає наказ сам директор, так? У трудовій книжці посилатися на цей наказ?

Іра Павлуш

Перший це протокол загальних зборів учасників товариства на порядку денному якого - звільнення директора.
Далі - наказ на звільнення директора. Сам собі він ні в якому разі не підписує, всі документи. які стосуються директора підписує тільки засновник (який обраний по протоколу на уповноваження підписання контракту з директором). у трудовій книжці посилання на наказ. але підписує трудову все той же уповноважений засновник.

Тарас Штеюк

Виникло питання. Як краще вчинити пишемо наказ про вступ на посаду. З 03 березня наказ датується 2 числом, підписувати його буде новий директор, але ж він ще ніхто, це взагалі останній робочий день старого директора?
І ще питання - яка відповідальність за внесення запису до трудової про звільнення директора? Мене, інспектора з кадрів хочуть уповноважити на це, і як повинна буде виглядати запис?© 2013-2016 dasn.com.ua

** **