Заява в прокуратуру - це звернення громадянина України, в якому вказується причина звернення.  

Зустрічний позов - це самостійне правове вимагання, яке відповідач представляє позовнику, в рамках справи, яку вже суд розглядав раніше, порушеної за першим позовом. 

 Якщо подружжя не може жити разом і вже немає дороги назад то необхідно оформити заяву про розірвання шлюбу.

 Заява про перенесення відпустки - це документ, який містить прохання працівника про перенесення щорічної оплачуваної відпустки або його частини на інший час, відхід на відпочинок не у відповідності до затвердженого графіка відпусток.

 Заява про переведення на іншу посаду має таку ж структуру, як звичайну заяву. Пишеться воно на ім'я керівника організації від руки на аркуші паперу формату А4 або набирається на комп'ютері. У тексті зазначається нова посада та дата перекладу.

Заява на відпустку без збереження заробітної плати - це документ, який містить прохання працівника про надання відпочинку без змісту, за свій рахунок.

 Заява на відпустку - це офіційний документ, який є підставою для надання працівникові чергового повного (або часткового) або позачергової відпустки.  Для отримання такої відпустки від працівника потрібне відповідну заяву.Заява

Структура

  • шапка: адресат (кому адресовано) і заявник (упорядник);
  • найменування документа;
  • текст заяви;
  • дата складання;
  • підпис укладача.

Як написати заяву

 Пишеться заява від руки на аркуші паперу формату А4 або набирається на комп'ютері. Текст складається в довільній формі.

Шапка розташовується у верхньому правому кутку документа: адресат - ПІБ директора організації або іншого повноважного посадової особи вказується в давальному відмінку, заявник - ПІБ укладача пишеться у родовому відмінку. Нижче посередині йде найменування документа, починається з великої літери (Заява) або повністю пишеться великими літерами (ЗАЯВА) без крапки в кінці. Далі йде текст. У нижньому лівому кутку ставиться дата, поруч підпис укладача.

© 2013-2016 dasn.com.ua

** **