Строковий трудовий договір

 Строковим трудовим договором називається трудовий договір, який оформляється на певний термін. Строковий трудовий договір укладається терміном не більше п'яти років або він може укладатися на період виконання певної роботи.

 Часом роботодавець свідомо намагається необгрунтовано оформити строковий трудовий договір з метою збереження можливості швидко позбавитися від працівника при необхідності. Однак законодавство забороняє укладання термінового трудового договору з метою ухилення від зобов'язань роботодавця.

Файли для скачування


Строковий трудовий договірСергій Мальченко

Допоможіть, будь ласка, розібратися в ситуації. Минулий інспектор з кадрів неправильно уклав трудовий договір, вказав, що він укладений строком на 1 рік (не вказавши причину - наприклад, на час виконання певної роботи тощо) Днями закінчується термін договору. Що мені робити, звільняти людину і укладати з ним новий договір на невизначений термін, або ж укладення таких строкових трудових договорів законно?

Виталий Чепыгин

Добрий день! Підкажіть будь ласка як вчинити в ситуації, що склалася :) Основний працівник пішов у соціальну відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею віку 3 років , взяли на її місце працівника за строковим трудовим договором , тепер і цей працівник іде у соціальну відпустку по вагітності та пологах , відповідно прийматимемо третього працівника на цю ж посаду , зрозуміло, що за строковим трудовим договором, але на час знаходження в соціальній відпустці основного працівника або вже другий, тобто який на даний момент йде у відпустку ?

Ірина Скурту

Суть в тому, що вам же потрібно основного працівника замінити. На час його відсутності і приймайте.

Богдана

У строковому трудовому договорі вказується сума яка видається на руки чи сума зі всіма відрахуваннями?© 2013-2016 dasn.com.ua

** **