Заповнення трудової книжки

Зміст:

  1. Дані які потрібні для заповнення
  2. Завантажити зразок

 Трудова книжка - це офіційний персональний документ, що містить записи про трудову діяльність особи. Оформляється трудова книжка при першому оформленні на роботу, зберігається вона у відділі кадрів організації - роботодавця. Трудова книжка заповнюється після перших п’яти робочих днів працівника.

Трудова книжка містить такі дані як:

ПІБ, дата і рік народження, освіта, професія і спеціальність. Всі зміні і будь-яка інформація взаємовідносин з роботодавцем заноситься в трудову книжку  і завіряється підписом відповідального працівника відділу кадрів. Записи про звільнення завіряються особистим підписом працівника якого звільняють. При звільненні або переведення на іншу роботу трудова книжка видається на руки, а при оформленні трудових відносин з новою організацією передається в їхній відділ кадрів.

Файли для скачування


Заповнення трудової книжкиТаня Егорова

Підкажіть, як бути, на роботу прийшов новий співробітник, у його трудовій зроблена остання запис в тому місці, де заповнюються відомості про нагороди (перекреслено і нарісано "про роботу"), а в книжці є ще продовження "відомостей про роботу", але українською мовою. Як у такому випадку потрібно поступати, внести запис про прийом на роботу в ту частину, яка українською мовою або ж завести новий вкладиш до трудової російського зразка [Повідомлення змінено користувачем

Анюта Лупашко

А підкажіть, будь ласка як бути в такій ситуації:
Прийшла на роботу співробітниця на посаду консультанта, потім працювала старшим консультантом, потім адміністратором і звільнилася.
Видали трудову, де є тільки запис про консультанта (прийнята і ним же звільнена). Тепер треба все виправляти. Відповідно, наказів про переведення немає.
Як робити виправлення в трудовій - не зрозуміло. А як бути з наказами?

Андрій Соколик

Допоможіть, як правильно оформити і уникнути відповідальності за чужий "косяк" . У трудовій книжці про прийняття на роботу стоїть запис-на час відсутності основного робочого, потім про прийняття постійно - чи потрібна між цими записами зробити запис про випробувальному терміні? у трудовій стоїть запис про прийняття на роботу професія контролер-касир, якої немає в ТК (банківська сфера діяльності). Що потрібно зробити, що б виправити ситуацію.© 2013-2016 dasn.com.ua

** **