Оголошення

Зміст:

  1. Правила складання 
  2. Приклад

 Напевно, кожному хоч раз у житті доводилося писати оголошення, чи то оголошення в газеті, оголошення в інтернеті або навіть оголошення у себе в під'їзді ( мешканцям багатоквартирного будинку).

Правила складання

 Але правильно скласти оголошення - це не так просто, як здається. Мені постійно доводиться стикатися з абсолютно неправильними і неефективними оголошеннями.

 Перший і найважливіший елемент оголошення - це його заголовок. Саме заголовок змушує звернути на себе увагу, і саме від заголовка залежить чи буде прочитано ваше оголошення.  Головне, щоб ваш заголовок не губився серед сотні інших оголошень, тому придумайте щось оригінальне, а ще якщо ви щось пропонуєте, чи продаєте обов’язково вказуйте свій номер телефону.

 В самому тексті потрібно стисло і лаконічно викласти суть оголошення, те за допомогою чого буде зрозумілим який товар ви пропонуєте, які саме послуги надаєте, в залежності яке оголошення ви пишете.

Приклад

Оголошення

 9 березня в 14 - 00 на площі біля школи відбудуться збори членів кооперативу з газифікації вулиці. Переконливо прошу бути на зборах всіх без винятку. На зборах буде поточний звіт голови кооперативу, будуть розглянуті завдання кооперативу, в тому числі буде приділено час для спростування провокаційних суперечок.

Явка всіх членів кооперативу обов'язкова!

5 березня 2013   Голова кооперативуГоловань Дарина

Дуже вам дякую!

Іра

дякую вам ви допомогли мені дуже дуже© 2013-2016 dasn.com.ua

** **