Хар. для 5 класу майже нічим не відрізняється від характеристики яка складається для 1,2,3,6,7,8 класів. Крім деяких нюансів на які бажано звернути увагу для написання, а саме: 

скаладається відповідно до таких вимог як : вказується найменування класу, національність, кількість учнів, а саме дівчаток хлопці роки народження дійте (вразі якщо є розбіжності). стан здоров'я...

 У більшості випадків характеристика для студентів потрібна у подальшому, щоб пред’явити у то місце куди він хоче піти на роботу чи на навчання. Таку характеристику пише декан, відповідно того навчального закладу де вчився студент і складається вона на відповідному бланку закладу.

 Після закінчення студентом практики, начальник підприємства чи працівники з відділу кадрів, складає характеристику про проходження студента практики, дана характеристика складається на фірмовому бланку підприємства, вказується всі його характеристики які він проявив  під час проходження практики.  

Психолого - педагогічна характеристика - це документ, в якому відображені спостереження фахівця за конкретним школярем або класом. При її складанні слід дотримуватися деяких правил

 Характеристика у військкомат - це документ, який являє собою соціально-психологічну оцінку особистості призовника. Дана характеристика видається для надання в призовну комісію до військкомату з навчального закладу або з місця роботи призовника.

  Характеристика на учня - це документ, який являє собою оцінку соціальних, психологічних та інших особистих якостей, рис характеру школяра.

Характеристика учня складається для нового викладача з метою знаходження індивідуального...

 Характеристика на працівника - це документ, який містить в собі оцінку ділових якостей співробітника і опис його трудової діяльності. У деяких випадках її ще називають виробничої характеристикою.Характеристики

Характеристика - це документ, своєрідний відгук про людину як працівника або учня, який містить в собі оцінку його особистих, ділових якостей, громадської, трудової діяльності. Характеристика надається, як правило, з останнього місця роботи чи навчання. Готує її начальник структурного підрозділу, в школі на учня - класний керівник.

Як написати характеристику

Як же скласти характеристику, які дані та відомості в ній вказувати? 
Спочатку йде найменування документа. 
Потім слід текст, який включає в себе таку інформацію:

  • анкетні дані людини, на якого видається характеристика (ПІБ, дата народження, освіта);
  • відомості про трудову діяльність (місце та період роботи / навчання, займані посади, функціональні обов'язки);
  • оцінка професійної діяльності (досягнення в роботі / навчанні, нагороди, заохочення чи покарання, які застосовувалися в період роботи / навчання);
  • оцінка особистих, ділових якостей;
  • інформація про курси підвищення кваліфікації, додатковій освіті;
  • для яких цілей і куди видається характеристика;
  • підписи уповноважених осіб установи, яка її видає, друк;
  • дата складання.

Наявність гарної характеристики підвищує значущість резюме здобувача і збільшує шанси на успішне проходження співбесіди та прийом на роботу.

© 2013-2016 dasn.com.ua

** **