Характеристика студента з навчального закладу

Характеристика студента з навчального закладу

 У більшості випадків характеристика для студентів потрібна у подальшому, щоб пред’явити у то місце куди він хоче піти на роботу чи на навчання. Таку характеристику пише декан, відповідно того навчального закладу де вчився студент і складається вона на відповідному бланку закладу.

 Такі характеристик пишуть, для переводу студента у інший учбовий заклад, чи при переводі в іншу групу, чи для представлення її у воєнкомат. Але у всіх випадках суть такої характеристики однакова, а саме по таким пунктам :

  •  Відповідно вказується назва учбового закладу котрий надає характеристику, а також вказується куди вона має представлятися.
  •  На першому бланку, вказуються всі персональні дані студента, а саме прізвище ініціали, дату поступлення студента у вуз, вказати курс на якому він вчився, і факультет на йому студент перебував.
  •  Вказується всі характеристики студента навчального закладу, а саме на які оцінки він вчився, суть яких визначаються в загальному (погано, добре, відмінно), також всі пропуски студентка у продовж  навчання, а також його особисті дані по поведінці, як він ставиться до своїх сокурсників і викладачів.  Також всі досягнення котрі здобув студент у продовж його навчанні.
  •   Вкінці характеристики вказується дата складання її, а також підпис тої людина котра склала характеристику.

© 2013-2016 dasn.com.ua

** **