Характеристика студента з місця практики

Характеристика студента з місця практики

 Після закінчення студентом практики, начальник підприємства чи працівники з відділу кадрів, складає характеристику про проходження студента практики, дана характеристика складається на фірмовому бланку підприємства, вказується всі його характеристики які він проявив  під час проходження практики.  

Правила написания

 Характеристика складається за такими принципами :

  1. В бланку характеристики вказується всі реквізити підприємства чи організації, а також дата його складення.
  2. Вказуються всі особисті дані студента,  яку саме практику він проходив у якому відділі, а також у якій структурі, період проходження  і коли закінчив.
  3.  Основна частина характеристики має складати всі відомості з якої сторони даний студент проявив себе, як він ставився до поставлених йому задач, де він перебував під час проходження практики ( а саме, на яких засідання тощо), також вписуються всі недоліки якщо вони є присутні.

 У самому кінці практики вказується та оцінка котру заслужив студент і надається йому на руки, чи направляють самі до відповідності у ту структуру яка вимагає її.

Зразок 

Місце проходження практики:

ТОВ « ______ »,

м. _____ , вул. ______ . оф. ____,

тел. (044) ___ __ __

 

3. Виконувана студентом робота на підприємстві (підрозділі):

Вивчення внутрішньої документації компанії (документи з кадрів, внутрішні процедури, посадові інструкції), вивчення досвіду роботи компанії «____», аналіз діяльності підприємства, ознайомлення з звітністю та планами компанії.

 

4. Оцінка проходження практики (діяльності студента) керівником підприємства (підрозділу):

 ___ ПІБ_____ за час проходження переддипломної практики показав хороший теоретичний рівень підготовки в питаннях управління підприємством. Всю доручену роботу виконував добросовісно. Прагнув здобувати нові знання, щоб бути ще більш корисним. В цілому роботу ____ ___  І. Б. можна оцінити на «відмінно».

 

5. Час проходження практики:

прибув ______________

відбув ________________

 

Генеральний директор «_____»

І. Б. П

© 2013-2016 dasn.com.ua

** **