Заява про надання відпустки за свій рахунок

 У відповідності з трудовим законодавством працівник, у разі виникнення непередбачених обставин має право на надання відпустки без утримання або, як звично, за свій рахунок. Для цього він повинен подати заяву про надання такої відпустки. Перелік обставин, за яких надається відпустка без змісту, має бути затверджено в локальному нормативному акті підприємства або організації. 


 Тривалість такої відпустки визначається в результаті угоди між працівником і його роботодавцем. При цьому в самій заяві в обов'язковому порядку співробітник повинен зазначити вагому причину свого звернення або, на худий кінець, придумати її. Причина, природно, повинна бути поважною. У заяві, написаному у довільній формі, обов'язково мають бути зазначені такі дані: 

  1. Прізвище і посада того особи, на чиє ім'я подано заяву
  2. Прізвище і посаду особи, яка подає заяву
  3. Прохання (висловлювання намірів) про надання відпустки без змісту
  4. Кількість днів передбачуваного відпустки із зазначенням точної дати його початку/закінчення
  5. Посилання на поважну причину
  6. Дата написання заяви
  7. Закінчується заява на відпустку підписом укладача.


 До заяви додаються копії документів, що підтверджують наявність непередбачених обставин. Таким чином, ініціатором надання такої відпустки може бути виключно працівник. Роботодавець, ні за яких обставин, не може пропонувати працівникові на таку відпустку . Пропозиція роботодавцем такої відпустки з метою економії бюджету підприємства є грубим порушенням трудового законодавства.

 

Директору ТОВ «Перфект» 
Зайцевої Є.В. 
Адміністратора 
Андринюку Вікторії Миколаївній

 

Заява

 Прошу надати мені відпустку без збереження заробітної плати тривалістю два календарних дні з 31.01.2013 р. по 01.09.2013 р. за сімейними обставинами (необхідність підготовки дитини-першокласника до школи і присутності на шкільному святі «День знань»).

 

 


Файли для скачування


Заява про надання відпустки за свій рахунок

© 2013-2016 dasn.com.ua

** **