Доповідна записка

 Зміст:

  1. Оформлення
  2. Завантажити зразок 

 Доповідна записка – це документ, що адресується керівнику іншого структурного підрозділу, керівнику даної чи вищої установи, в якому вказується ґрунтовний виклад якого-небудь питання з висновками і пропозиціями особи яка доповідає.

 Доповідна записка складається як за ініціативою автора такі за вказівкою керівника.

 Оформлення

 Оформлення доповідної записки залежить від її адресата. Якщо вона адресується керівнику організації, то вона вважається внутрішньою, а якщо вона відправляється за межі даної установи, то вона зовнішня. Зовнішні доповідні записки оформляються на загальному бланку, а внутрішні – на звичайному листку А4.

Файли для скачування


Доповідна запискаЕва Петрова

Добрий день!, підкажіть, як скласти доповідну записку на секретаря керівника за систематичне затримування кореспонденцію, не вчасно розбирає надійшла пошту (пояснюючи це тим, що вона не встигає. Але це її прямий обов'язок!), Що часто призводить до авральною ситуації на підприємстві. Може це не коректно писати доповідну керівнику на його секретаря?

Admin

Ева Петрова,
Зрозуміло, можна в даній ситуації написати доповідну записку. Вона ж не ваший особистий секретар, а такий же співробітник підприємства. Тільки доповідну записку завжди треба писати аргументовано, посилаючись на документи і факти. Наприклад: «Доводжу до вашого відома, що в порушення інструкції з діловодства від ... № ... секретар адміністративного відділу Фомічова Т.Н. систематично затримує первинну обробку та передачу документів, у тому числі з поміткою «терміново». У результаті порушуються терміни виконання документів, на підприємстві створюється авральна ситуація. Так, ... (навести факти з вказівкою дати і документів) ».

Армен Пригорян

Поясніть будь ласка таку ситуацію. Доповідна записка адресується керівництву за обраним питання з викладенням висновків та пропозицій (комунікація по вертикалі). Зазвичай метою її написання є бажання спонукати керівника прийняти якесь рішення. Дане рішення оформляється у вигляді резолюції керівника.
Таким чином, дії за погодженням СЛУЖБОВИХ (доповідні) записок взагалі не мається на увазі. Чи припустимо це взагалі (узгодження СЗ)? Якщо допустимо то як правильно оформляти СЗ (чи потрібно узгоджувати із зацікавленими службами: охороною праці, відділом кадрів, відділом праці та заробітної плати, головним механіком) при необхідності доведення до відома генерального директора інформації від начальника цеху про необхідність тимчасового переведення працівника на іншу посаду. Адже це пов'язано і з виданням відповідного наказу (ОК) та перерахунку оплати праці (ОТіЗП), та необхідності проведення інструктажів (БОТ) і так далі...

Admin

Армен Пригорян,
У відповідності з нормативними документами з діловодства службові та доповідні записки не підлягають узгодженню. Узгоджуються (візуються) посадовими особами розпорядчі документи, видані на підставі службових чи доповідних записок.

Марина

Підкажіть, як правильно написати доповідну записку керівництву на викладача, який постійно принижує честь і гідність інших викладачів перед студентами та ображає їх, вживаючи нгецензурні слова, зриває уроки, плете інтриги та не виконує свої обовязки голови циклової комісії

світлана

Підкажіть чи накладається резолюція на доповідну записку про поведінку учня?

Аліна

Підкажіть будь ласка, як правильно написати доповідну записку керівництву на викладача, який не виконує свої обовязки, на парах несе нінесітниці , постійно принижує честь і гідність студентів та ображає їх,

Єлізавета

Скажіть , будь ласка, якщо складається записка за вказівкою керівника, як радше написати?© 2013-2016 dasn.com.ua

** **