Лист прохання

 Зміст:

 1. Приклад листа подяки
 2. Як правилно скласни лист подяки
 3. Приклади фраз 

 Лист-прохання складається з метою отримання інформації, документів або здійсненення будь-яких дій, необхідних автору. Його направляють конкретній людині чи на адресу організації. На даний вид листа потрібно дати відповідь.

 Щоб написати лист-прохання, необхідно слідувати загальним правилам ділового листування та оформлення ділових листів. У практиці ведення діловодства будь-якої організації досить часто використовується лист-прохання, зразок в цій статті послужить хорошим для вас прикладом.

Приклад листа прохання

ТОВ «Мобайл»

м.Київ, вул. Авіаційна, 45  

Тел. (044) 11-11-11

 Директору

 ТОВ «Стимул»

С.Є. Коробову

 Повідомляємо Вам, що пан Лєсков Н.С. прибуде до Москви 15 березня, люб'язно просимо Вас організувати зустріч і зарезервувати номер у готелі на 2 дні. Пан Лєсков Н.С. прибуде літаком рейс 1583.

Також ми були б вдячні, ес чи б Ви організували для нього зустріч з Вашими клієнтами під час його візиту.

 

З повагою,

Генеральний директор ТОВ «Мобайл»   Головко          С.Ю. Головко 

Як скласти лист-прохання

 Лист-прохання має структуру, схожу з загальної структурою ділового листа і за своєю формою практично ідентично листом-запитом . Його оформлення здійснюється на фірмовому бланку організації. Воно зазвичай підписується керівником організації або уповноваженою особою.

Приклади фраз ділового листа - прохання

Обгрунтування прохання:

 • У зв'язку з ...
 • Враховуючи ...
 • Зважаючи ...
 • Виходячи з ...
 • У цілях ...
 • На підставі ...
 • Згідно ...
 • Відповідно до ...

Текст прохання:

 • Просимо Вас вислати ...
 • Звертаємося до Вас з проханням ...
 • Просимо Вашого сприяння у ...
 • Просимо Вашої згоди на ...
 • Також просимо Вас ....Люда Сардарь

Допоможіть, будь ласка, скласти лист директору аеропорту про надання площі в оренду для торгової точки.

Максим Метнес

Люда Сардарь,
Можна написати: «Просимо Вас надати в оренду 20 кв.м площі в будівлі аеровокзалу для устаткування торгової точки з продажу ... (вказати види товару). Направляємо наші реквізити для оформлення договору оренди ... (докласти реквізити) ».

Таня Мисів

Допоможіть будь ласка написати лист Голові Адміністрації. Суть в тому, що діти ходять до школи через небезпечну дорогу, світлофор звичайно там встановлений і начебто все дотримано, але дуже часто водії не дотримуються правил дорожнього руху, не реагують на знаки світлофора. Хотілося б щоб були встановлені "лежачі поліцейські", камери.

Виталий Нагорный

Таня Мисів,
Рішення про встановлення дорожніх знаків, світлофорів та інших технічних засобів організації руху приймають органи ГИБДД і дорожні служби. Можна, звичайно, написати на адресу голови адміністрації: «Просимо Вас надати сприяння в організації додаткових заходів безпеки для пішоходів на ділянці дороги (вказати точні координати)».

оля

Лист до начальника про надання характеристики співробітнику

Уляна

Допоможіть будь ласка в написанні листа, депутату ЛМР для отримання коштів , на капітальний ремонт від мешканців будинку

вика

допоможіть будь ласка лист- прохання до табору відпочинку Бригантина

яна

Допоможіть будь-ласка написати лист-прохання Петру Порошенку, для встановлення дитячого майданчику

оля

допоможіть будь ласка написати листа депутату з проханням виділити кошти, щоб вставити в школі вікна

Юлія

Щановний Петро Олексійович Порошенко ! Я благаю зробіть хоть щось з цією війною . С кажіть дя чого ви воюєте якщо ми всі повмираєм навіщо із за цієї войни хто буде тут жити ? нехай забирають той Донбас НЕха буде Окрема Республіка Донбас .Аби не було війни .ВИ незнаєте що таке сидіти в дома з дітьми і замісьть хліба і круп їсти траву ікропиву прошу вас усім серцем нашої бідної землі підіть на їхні умови .Пан Яцинюк заварив зКличком всю кашу і вони ситі і їх не мучить сумління і хні діти незнають що таке юшка з кропиви.

Наталія

Юлія,Сонце, навчися зразу писати листи без помилок, а потім вже звертайся з проханням до Порошенка. Не ганьби село, а то люди подумають, що в селі живуть тільки безграмотні.

Оля

Доброго вечора! Допоможіть будь-ласка написати лист до спонсора для отримання коштів на будівництво дитячого майданчика. Буду вдячна за відповідь:)

надія

Допоможіть,будь ласка, написати лист-прохання в банк про часткове скасування заборгованості по валютмому кредиту.

Інна

Допоможіть, будь ласка, скласти офіційний лист щодо надання конкурсної документації для участі в тендері. Дуже вдячна:)

нікалай

буть ласка допоможіть написати скаргу призиденту про корупцію судів прокурорів головів сілірад шоб нибрали хабарі бо мисудимся уже 5 років за спадщину мати онкохвора подарувала дочці асин хощи корупційним шляхом ійі забрати бо продае ліс то підплачуе судів голів сіліради прокурорів шоб мини могли добитиси справедливості мимаемо усі документи що мати подарувала цілу хату а суд йому за хабарі відсудив одну шосту будинку атепер вони хотять тото приватізувати без моейі згоди буть ласка допоможіть мені написати скаргу або листа коректно дякую© 2013-2016 dasn.com.ua

** **