Довіреність на отримання документів

 Зміст: 

  1. Правила оформлення
  2. Завантажити зразок

 Довіреність на отримання документів - це документ, який видається фізичною особою чи організацією і містить в собі надання права на отримання документів, їх подачу і підпис від імені довірителя (того, хто видає довіреність).

Правила оформлення 

 Довіреності на одержання документів широко використовуються як фізичними особами, так і організаціями. Законодавство не визначає для них єдиного стандарту оформлення, але деякі реквізити є обов'язковими :

  • Дата складання;
  • Місце видачі ;
  • Дані довірителя та довіреної особи;
  • Перелік документів, які мають право отримувати представник ;
  • Термін дії ;
  • Підпис довірителя (довіреності юр. осіб завіряються підписом директора та печаткою).

 Щоб у процесі виконання доручених дій представник не зіткнувся з проблемами, необхідно дотримуватися чітко перерахованих вимог. Так, довіреність на право отримання документів, в якій не вказана дата оформлення, не має юридичної сили. Термін дії довіреності може становити не більше трьох років, в тих випадках, коли він не вказаний, вона дійсна один рік з моменту видачі.

 Крім цього, потрібно вказати точний перелік документів, які мають право отримувати довірена особа, загальні і двозначні формулювання можуть призвести до відмови в їх наданні. Зразок довіреності на отримання документів допоможе правильно її оформити.

Файли для скачування


Довіреність на отримання документівмаша

как загрузить образец?

admin

маша,
Натискаєте кнопку "Скачати"© 2013-2016 dasn.com.ua

** **