Психолого педагогічна характеристика учня

 Для виявлення індивідуальності, психологічних особливостей одного або декількох учнів з успіхом застосовується психолого - педагогічна характеристика учня або цілої навчальної групи. Коректна, грамотна характеристика - це найдоступніший спосіб прискорити процес налагодження контакту між новоприбулим педагогом і підлітковим колективом. Отримуючи через зразок характеристики неспотворене уявлення про індивідуальні особливості учня і його здібності, педагог має можливість виробити правильний підхід до свого нового підопічного, плануючи педагогічну роботу з метою продуктивного процесу навчання та взаємодії. В іншому випадку, вибудовування взаємин на основі інформації, отриманої з необ'єктивної характеристики учня, може привести до відсутності взаєморозуміння і виникнення конфліктів у навчальному колективі.

 Алгоритми для складання характеристики на школяра видозмінювалися в процесі часу під впливом новітніх аспектів у галузі дитячої психології та популярності того чи іншого педагогічного спрямування, тому сьогодні неможливо видати універсальну формулу для складання ідеальної особистісної характеристики дитини.

 Представляємо вашій увазі приклад складанняя психолого - педагогічної характеристики учня, яка стане в нагоді як класному керівникові, так і соціальному педагогу або шкільному психологу. У прикладі характеристики показані особливості заповнення та основні критерії оцінки психолого-педагогічного портрета учня.

Файли для скачування


Психолого педагогічна характеристика учня

© 2013-2016 dasn.com.ua

** **