Акт приймання передачі виконаних робіт

Акт приймання передачі виконаних робіт

Складання акту приймання передачі виконаної роботи проводиться за наступними вимогами :

  • Вказується номер такого акту, у котрому зазначається час і дату його складання, також місце.
  • Укладається він між замовником і виконавцем, вказуються всі дані про двох осіб, підставу укладання акту і обов’язки сторін, що саме повинні робити дві сторони.
  • За ту роботу виконавцем, замовник повинен сплатити суму грошових коштів, котра зазначена у договорі.
  • Вкінці зазначаються претензії до виконаної роботи або зазначається що їх не має.

 Акт про приймання робіт укладається на договореності між двома особами. Зазначається там усі аспекти котрі пов’язані до договору, а саме всі строки договору, ті послуги котрі повинен зробити виконавець за вказівкою замовника, укладається сума котру він має получити за свою виконану роботу. При виконанні тих вказівок відповідно договору виконавець повинен звітуватись перед замовником про всю виконану ним роботу, оскільки це дуже важливо. Такий бланк акту складається у двох екземплярах, замовнику і виконавцю по одному акту. Також точних вимог немає, можуть бути внесені нові видозміни, двома сторонами. При складані, йому надається свій поточний номер, вказується адреса і всі особисті дані сторін. У подальшому зазначається весь перелік тої роботи котру надає замовник, а виконавець за певну грошову винагороду виконує. Підписання двома сторонам є обов’язковим.

 При складані акту щодо будівельно-монтажних робіт зазначається  у котрий термін повинна робота бути виконана, також щоб підтвердити такий договір укладається форма №КС-2, щоб відобразити всі затрати котрі затрачені на таку роботу, складається форма №КС-3.

 Розірвання акту

 Може бути тільки на підставі, якщо одна сторона не виконала свої обов’язки у зазначеному акті, чи якщо дві сторони згоджують без претензій і відшкодування майнової шкоди розірвати договір. Якщо акт між сторонами був укладений і у подальшому вони не можуть свої спори припинити у усній формі, мають право звертатися за цивільними позовами до суду, користуючись у подальшому фактами претензій, згідно чинного законодавства. 

Файли для скачування


Акт приймання передачі виконаних робіт

© 2013-2016 dasn.com.ua

** **