Акт приймання виконаних робіт

Акт приймання виконаних робіт

 

 Як правильно скласти акт приймання виконаних робіт, послуг? У статті ви знайдете зразок акта виконаних робіт і зможете завантажити бланк акта за посиланням у кінці статті.
 Між двома сторонами: «Замовником» і «Виконавцем» в момент здачі виконаних робіт або послуг складається спеціальний документ, званий актом здачі-приймання, в якому відображаються всі виконані роботи та надані послуги із зазначенням вартості та термінів виконання. За допомогою цього акта виконавець звітує перед замовником про виконану роботу.

 Бланк цього документа складається у двох примірниках: один, після двосторонньої його підписання, залишається у виконавця, другий призначається замовнику.

 Уніфікованої форми акта не розроблено, тому організація має право сама складати зручну для себе форму, щоб мати можливість відобразити всі особливості виконаних робіт і наданих послуг.

  •  При складанні акту здачі-приймання документу присвоюється індивідуальний номер, ставиться поточна дата, вказуються повні найменування виконавця і замовника, їх реквізити.
  •  Далі наводиться перелік робіт, виконаних виконавцем, із зазначенням їх вартості.
  •  Документ підписують обидві сторони і ставляться друку.
  • При необхідності в акті виконаних робіт також зазначаються номер і дата договору, на підставі якого складається цей акт, терміни виконання робіт та рахунок для оплати.

 Для підтвердження факту виконання будівельно-монтажних робіт за договором підряду можна скористатися офіційними документами: форма КС-2 для підтвердження факту виконання робіт і форма КС-3 для відображення суми, витрачені на ці роботи.

zrazok-1.doc [28 Kb] (завантажень: 32767)

Файли для скачування


Акт приймання виконаних робіт
Зразок №2
Бланк. Акт прийому – передачі виконаних робіт (наданих послуг)скачатьакт принятия проделаных работ© 2013-2016 dasn.com.ua

** **