Табель обліку робочого часу бланк

 Зміст:

  1. Як правилно використовувати облік робочого часу
  2. Завантажити зразок 

 Табель обліку робочого часу - це документ, на підставі якого відбувається розрахунок заробітної плати працівників. Уніфікована форма табеля - П-

Суть обліку робочого часу в табелі полягає в тому, що кожен день в форму табеля заносяться відомості про наявність співробітників на робочому місці або ж їх відсутність із зазначенням причини, також в табелі відзначаються всі відходи з роботи, запізнення, понаднормові роботи, робота у вихідні дні.

 

 Заповнення табеля обліку робочого часу здійснюється начальником відділу на своїх підлеглих, керівником структурних підрозділів або працівниками кадрової служби, після чого по закінченню місяця заповнений табель передається бухгалтерським працівникам, які ці дані використовують при розрахунку оплати праці.

 Облік робочого часу в табелі можна виконувати двома способами:

  1. Щодня відзначати явки співробітників на роботу, їх неявки, запізнення і пр. ;
  2. Відзначаються тільки відхилення, тобто неявки співробітників, запізнення, понаднормові роботи.
  3. Організація самостійно визначається для себе зручний спосіб обліку робочого часу.

Файли для скачування


Табель обліку робочого часу бланкТатьяна Стародубец

Добрий день! Підкажіть будь-ласка працівник отримав травму на підприємстві, але це не зафіксував, ніякі документи не приносив, вивели на 2 групи. Чи може організація виплачувати йому до кінця дії трудового договору якусь грошову компенсацію. До виходу на групу оплачувався лікарняний. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
Просто співробітник сказав, що коли виведуть на групу він принесе лікарняний. Не приніс. А лікарняний нараховувався (без підтверджуючих документів)і виплачувався.
Підкажіть будь ласка, що в такому разі можна зробити?

Денис Добровольський

Для підтвердження будь-яких виплат, пов'язаних з виробничою травмою необхідний лист непрацездатності. Якщо такі виплати здійснювалися без підтверджуючих документів, то виникнуть проблеми. За таких обставин аркуш обов'язково потрібно стягнути з працівника. Якщо він був загублений, то отримати дублікат.
Без листка непрацездатності можна виплачувати матеріальну допомогу.

Леся

Добрий день! Підкажіть будь-ласка працівник отримав травму на підприємстві, що повинно стояти в табелі обліку робочого часу, ті години що він відпрацював в той день, чи відмітка про лікарняне

Наталя

Якщо не правиль табелювали а бухгалтерія порахувала????© 2013-2016 dasn.com.ua

** **