Наказ про прийом на роботу

Зміст

  1. Правила оформлення 
  2. Завантажити зразок 

   Наказ про прийом на роботу - це розпорядчий документ, який складається працівником кадрової служби з метою оформлення факту прийому співробітника на роботу в організацію.

 Правила оформленян 

При заповненні бланка наказу необхідно вказати наступну інформацію:

  1. Найменування організації;
  2. Номер і дата документа;
  3. Дата прийому на роботу та дата закінчення терміну дії трудового договору (у разі термінового контракту). Якщо трудова угода підписана на невизначений термін, в графі «дата / період роботи» графа«по» не заповнюється;
  4. Табельний номер, ПІБ, структурний підрозділ, посада ;
  5. Оклад  і надбавка згідно зі штатним розкладом , тривалість випробувального терміну;
  6. Підстава прийому на роботу (дата і номер трудового договору);
  7. Підпис  керівника організації або уповноваженої особи, а також нового співробітника в ознайомленні з наказом.

 На підставі даного наказу вноситься запис у трудову книжку про прийом на роботу, заповнюється особиста картка співробітника , відкривається його особовий рахунок в бухгалтерії.

Файли для скачування


Наказ про прийом на роботуСвітлана Ворошилова

Велике дякую! Підкажіть, будь ласка, а якщо влаштовувати без зарахування в штат, чи потрібно оформляти які-небудь документи? я маю на увазі, наказ небудь з організації, або може бути про призначення наставників? або достатньо договору з освітньою установою?

Любов Баранова

Сумісник, не важливо внутрішній або зовнішній, має право на теж на ту кількість днів, скільки належить по цій посаді. Не дуже зрозуміло, але я думаю що 2 людини вашої фірми оформляються кожен по 0,5 ставки на одну і ту ж посаду, на приклад менеджер. І менеджер у вашій фірмі має право на 28 днів відпустки основного і 3 дня, разом 31 день. Так от кожен сумісник буде мати право на 31 день відпустки, який буде оформлятися разом з основною посадою. Буде два наказа. Відпустка за основною посадою і відпустку за сумісництвом на іншій посаді. Ви не в збитку. Так як відпустку нараховується за середнім, працівник отримує пів зарплати і відпускні будуть такі ж. В сукупності два сумісника отримають такі ж відпускні, що і один менеджер, який займає би повну ставку.© 2013-2016 dasn.com.ua

** **