Авансові звіти (бланк)

 Головне призначення авансового звіту - підтвердження витрати сум, виданих підзвітній особі. Це первинний документ бухгалтерського обліку.

Підзвітні кошти видаються всередині організації на наступні цілі:

  1. Оплата витрат на відрядження;
  2. Господарсько-операційні витрати;
  3. Відшкодування раніше зроблених підзвітною особою витрат

  У такому звіті вказується сума котра була надана працівнику авансом, також його розтрати котрі були офіційно зазначені відповідними бланками чи чеками. При виконанні певної роботи при котрій були витрачені певні кошти, надаються певні чеки із зазначеними сумами, а також прикріплюється письмовий бланк працівника у якому він зазначає про виконану роботу.

 

 Авансовий звіт подається до 5-ого банківського дня з моменту коли працівник закінчив відрядження і погашається працівником тої структури котра зазначала про відрядження. У разі коли між особами припиняється діяльність, тоді всі витрати котрі були здійснені до того, повинні будуть сплатитися з останнього рахунку тої установою. Також якщо у разі смерті особи котра повинна була сплатити всі відшкодування, буде стягуватись відповідно від тої структури котра зазначала акт відрядження. У разі смерті працівника котрий був відряджений, вся сума його оплати котру він заробив відповідно повинна бути відання його родичам, а саме дружині, батькам потерпілого, а також його дітям.

 з 31.01.2011 року необхідно користуватись новою формою авансового звіту, так як набрав чинність Порядок про використання коштів, які видані на відрадження чи під звіт, який вніс зміни до правил складання і подання звітуу про використання коштів.

Файли для скачування


Авансові звіти (бланк)

© 2013-2016 dasn.com.ua

** **